Obracając 150 PLN w Kasynie Betsafe codzennie otrzymasz darmowe spiny na popularnych slotach

Chcesz otrzymać free spiny na popularnych slotach? W Kasynie Betsafe codziennie można odbierać pakiet 25 darmowych spinów na slocie Gonzo`s Quest, Strolling Stax, Piggy Riches, Starburst, Halloween Jack, Vikings, Fire Siege, Fortress i Double Stacks.

Wystarczy obrócić 150 PLN na dowolnych grach w Kasynie Betsafe, by zgarnąć pakiet 25 free spinów. Z promocji można korzystać codziennie aż do 30 czerwca 2019 roku. Poniżej dowiesz się o warunkach promocji. Betsafe to zaufana marka opisywana przez wiele serwisów. Betsafe znajduje się także na legendarnym portalu Bonusy24!

Przeczytaj najnowsze opinie o Betsafe i podejmij właściwy wybór

Z oferty Kasyna Betsafe mogą korzystać tylko gracze z Polski. Jak odebrać pakiet 25 darmowych spinów na slocie Strolling Stax, Piggy Riches, Starburst, Halloween Jack, Vikings, Fire Siege, Fortress, Double Stacks i Gonzo`s Quest?

Wystarczy zapisać się do oferty na stronie Kasyna Betsafe i dokonać obrotu minimum 150 PLN na dowolnej grze slotowej. Promocja Kasyna Betsafe trwa od 8 kwietnia do 30 kwietnia, do godziny 23:59.

Z oferty można korzystać codziennie, czyli odbierać nawet 175 darmowych spinów tygodniowo. Darmowe spiny można wykorzystać na jednej lub na wszystkich z 9 wybranych gier. Free spiny na slocie Fire Siege, Strolling Stax, Gonzo`s Quest, Piggy Riches, Starburst, Halloween Jack, Vikings, Fortress i Double Stacks aktywne są przez 24 godziny od momentu dodania ich do konta gracza.

Co to są darmowe spiny? Pomoże portal Spiny.pl

Wszelkie wygrane zdobyte za ich pośrednictwem traktowane są jako środki bonusowe, które przed wypłatą należy obrócić 35 razy w ciągu 3 dni. Każdego dnia można odebrać tylko jeden pakiet 25 darmowych spinów. Wystarczy zarejestrować się w Kasynie Betsafe, by bawić się bez końca odbierając codzienną porcję darmowych spinów na popularnych grach.

Na każdego nowego gracza Kasyna Betsafe czeka atrakcyjna oferta powitalna, która zapewnia świetny start początkującym graczom kasyna online. Odbierz dzisiejszy pakiet darmowych spinów w Kasynie Betsafe i sprawdź inne promocje kasynowe, które przedstawiliśmy na naszej stronie.